Інформація:

 

 

 

 

 

 

І етап Всеукраїнської студентської  олімпіади 

          20 березня 2019 року  студент 3 курсу денної форми навчання спеціальності « Право » Назарчук Павло взяв участь у І етапі Всеукраїнської студентської  олімпіади у Міжнародному науково –технічному університеті ім. академіка Юрія Бугая, де посів ІІ місце з дисципліни «Кримінальне право».

Вітаємо з перемогою!!! 

 

 

 

                      Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів коледжів

з навчальної роботи.

       20 квітня 2019 року у Волинському коледжі ПВНЗ «Міжнародного  науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая» відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів коледжів з навчальної роботи.

      Із привітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу, кандидат педагогічних наук, Наталія Євгенівна Гнатюк, яка відзначила, що такий захід у коледжі відбувається вперше за час його існування, тому колектив навчального закладу готувався особливо відповідально.

     У рамках методичного обʼєднання проведено екскурсію в музей народознавства та природничий музей. Експонати зібрані силами студентів та викладачів Волинського коледжу МНТУ.

     Офіційна частина засідання відбулася в актовому залі ВК. До уваги гостей та присутніх було представлено доповіді к.філ.н. К. І. Шахової («Місце коледжів у системі професійної освіти»), а також к.е.н. Н. М. Жигар («Використання інноваційних методів навчання, активних інформаційних технологій для забезпечення високої якості знань у майбутніх спеціалістів»). Доповідачі акцентували значимість професійної освіти в сучасній стратегії розвитку освіти і науки України.

Записи відсутні

 

© 1996-2019 «Луцький біотехнічний інститут міжнародного науково-технічного університету»