Інформація:

Міжнародні звязки інституту

   Луцький біотехнічний інститут Міжнародного науково-технічного університету підтримує Міжнародні зв'язки з закордонними країнами світу.

   У 1999 році  ЛБІ МНТУ  уклав договір з Stenton школою у Великобританії щодо навчання студентів ЛБІ МНТУ. На 6-місячне навчання у Stenton School of English та London English Language Academy направлено 20 студентів 1-3 курсів.

   Заслуговує уваги студентка напрямку "Екології" Шейко Світлана Миколаївна. Виросла Світлана у багатодітній сім'ї села Чаруків Луцького району. І хоча відмінно закінчила згодом Волинський природничий ліцей-інтернат, до державного вищого навчального закладу її не прийняли. Дівчина була запрошена на навчання в ЛБІ МНТУ за рахунок закладу. Далі Світлана продовжила навчання у Великобританії і знайшла собі роботу по спеціальності. Так пише Світлана напередодні нового навчального року в редакцію газети "Віче":

"Продовжую навчатися в англійському коледжі, збагачуючись життєвим досвідом... Та дома найкраще... В скупому зізнані ностальгія за близькими, рідними людьми, за своєю домівкою і Вітчизною. Нашого цвіту по всьому світу. Коли ж ми навчимося шанувати і не губити цей цвіт у своїй незалежній Українській державі?"

У 1998 році Міжнародний науково- технічний університет розпочав тісну співпрацю з Корпусом Миру, який був заснований президентом США Джоном Кеннеді у середині 20 ст. з ціллю доброчин­ної допомогти різним країнам.

   В Україну Корпус Миру прийшов в 1991 році. Добровольці приїздять до нашої країни допомагати вивчити англійську мову, культуру та національні традиції США. На сьогоднішній день таких добровольців в Україні є близько 200 чоловік.

   Протягом 2001-2004 навчальних років Луцький біотехнічний інститут продовжує розвивати свої міжнародні зв'язки. Керівництво робить все для того, щоб студенти ЛБІ МНТУ могли продовжувати навчання в закордонних країнах. Інститутом були виділені кошти, які спрямовувались на освітню програму підготовки висококваліфікованих спеціалістів не тільки для роботи в Британії, а й для України, оскільки студенти після закінчення програми мають обов'язково повернутися назад у нашу країну, що й було обумовлено аспектом договору з Stenton-школою.

   Кількість студентів, які пройшли стажування в Англії:

  • 2001 рік -10 студентів
  • 2002 рік -11 студентів
  • 2003 рік -10 студентів
  • 2004 рік - 13 студентів серед них: Марина Гура, Олена Густап, Дмитро Захаров, Микола Канюк, Михайло Толстяк, Олександр Шевчук, Віктор Ющак
  • 2005-2011 рік- 105 студентів

   Залежно від того, яку студенти ставлять перед собою ціль, цікавлячись роботою за кордоном - еміграція, вивчення іноземної мови, або подорож і відпочинок - для них підійдуть програми за однією із запропонованих нижче категорій.

   Міжнародний департамент ЛБІ МНТУ Програма Au Pair - робота в родинах за кордоном і вивчення іноземної мови. Програма Career Training USA - стажування в американських компаніях.

   Робота й відпочинок для молоді за кордоном Робота й відпочинок у готелях Єгипту й Туреччини - робота для молоді по організації культурного дозвілля.

   Work and Tavel USA - робота в сфері обслуговування на літній період для студентів. Робота в США по візі Н - 2В - легальна робота в США, можливість заробити й познайомитись із країною.

   Робота для фахівців за кордоном з можливістю еміграції Вакансії для ІТ-фахівців у Чехії - довгострокова робота для програмістів, веб-дизайнерів, системних адміністраторів.

   Вакансії для лікарів у Чехії - довгострокова комплексна програма еміграції.

   Вища освіта за кордоном Безкоштовна вища освіта у вузах Німеччини. Безкоштовна освіта у вузах Чехії. Програма AU PAIR - це культурна програма міжнародного молодіжного обміну з метою вивчення іноземної мови. Вона вже більше 50 років працює в Європі. У США дана програма працює з 1986 року.

   Основною метою програми є вдосконалення знань іноземної мови й знайомство з культурою країни. Слово "AU PAIR" запозичено із французької мови й перекладається як "НА РІВНИХ". Це означає, що студент входить на деякий час у родину, що запрошує його, як член цієї родини на правах старшої дитини, з певними правами й обов'язками. Метою програми Career Training USA | INTERNSHIP USA є одержання досвіду роботи в американській компанії за фахом, удосконалення навичок і знань в області стажування, знайомство з американською діловою практикою й методикою роботи. Тривалість програми визначається цілями студента й планом стажування, що затверджує приймаюча компанія. Програми цієї категорії дають можливість студентам і молоді відвідати країну й попрацювати, окупивши витрати на поїздку.

   Учасники програми мають можливість відпочити, відвідати місцеві визначні пам'ятки, познайомитися з людьми з різних країн світу, а також удосконалити на практиці знання іноземної мови.

© 1996-2017 «Луцький біотехнічний інститут міжнародного науково-технічного університету»