Інформація:

Засоби масової інформації про створення ЛБІ МНТУ

"Луцький замок" 13.02.97р.

"...Історія колись згадає і Бориса Петровича Клімчука і Антона Федоровича Кривицького, і Петра Васильовича Онищука, також організаторів охорони здоров'я, зокрема, Анатолія Івановича Зімовіна, Івана Миколайовича Ульчака та інших, які зробили вагомий внесок у створенні інституту..."

"Вісник" 11.07.96 р.

"У Луцьку ще один вищий навчальний заклад?! Ця новина дивує майже кожного, хто тільки-но про це дізнається. При такій скруті, що маємо, хача б вижило те, що є, і ні про які інститути не може бути мови... Однак, хто б там що не говорив, проте у Луцьку дійсно створюється медико-біологічний інститут Міжнародного науково-технічного університету і з його ректором, членом-кореспондентом Академії медико-технічних наук України, професором, доктором медичних наук Г.С. Стеценком."

"Волинь" 21.08.2007р.

"...Завдяки підтримці обласної і міської Рад, багато вдалося зробити. Маємо сучасний комп'ютерний клас, необхідні лабораторії, створюється клініко-діагностична база. Викладачі-висококваліфіковані фахівці, більшість мають наукові ступені. Інститут ліцензований і акредитований за 4 рівнем, а тому навчальний процес контролюється департаментом Міжнародного університету, що забезпечує якість підготовки студентів на рівні кращих університетів світу. ...Студенти продовжували навчатися у новому вузі, який розмістився у приміщенні дитячого садочка на вул. Сагайдачного, це приміщення частково виділене інституту мером міста, але якщо новий навчальний заклад утвердиться, то воно повністю перейде у його власність. Тобто дах над головою цей вуз має. Фінанси також, так як навчання платне 600 доларів за рік: 300 доларів при вступі, а решту з лютого треба платити щомісячно. Неважко підрахувати, що освіта в даному вузі коштуватиме 2400 доларів."

"Волинь" 05.06.2008 р.

"У Луцькому біотехнічному інституті МНТУ відбулася неординарна подія. Вуз проводжав на навчання в Лондон, зокрема в Стентон школу, сім своїх студентів. Попередньо ректор інституту, доктор медичних наук Григорій Семенович Стеценко побував у Лондоні, налагодив відповідні зв'язки, в результаті чого стало можливим відправити вперше студентів на піврічне навчання у Лондон. За кордон від'їзджають Марина Тура, Олена Густап, Дмитро Захаров, Микола Канюк, Михайло Толстік, Олександр Шевчук та Віктор Ющак."

"Волинь" 25.01.2008 р. Віктор Ющак (студент ЛБІ МНТУ).

"...Наш ректор, перебуваючи у Лондоні, налагодив зв'язки із Стент-школою, і на запрошення шестеро наших студентів поїхали до Лондона. Два тижні ми жили у сім'ях англійців, потім влаштувалися на роботу і вивчали англійську мову, перебуваючи в англомовному середовищі..."

"Волинь" 6.05.2009р.

"...Прогрес у науці неможливий без конкуренції. А конкурувати з державними вузами непросто. Нам держава не дає ні копійки. Навпаки, за час існування інституту, ми внесли в бюджет близько двохсот тисяч гривень податків. Луцький біотехнічний інститут є структурним підрозділом Міжнародного науково-технічного університету, це - недержавний заклад, але з правом видачі диплома державного зразка. Готуємо фахівців з таких спеціальностей: "Комп'ютерні науки", "Електронні апарати", "Менеджмент", "Екологія", "Фізичне виховання і спорт."

"Волинь" 31.07.2011 р.

"Якби мені знову довелось вступати - я б і сьогодні вибрав ЛБІ. Я мав змогу після технікому піти на державну форму навчання в технічний університет, але хотів стати інженером-програмістом і розумів, що плата за навчання швидко окупиться. Уже тепер я працюю у двох фірмах."

Випускник ЛБІ МНТУ Андрій Мамосюк

© 1996-2017 «Луцький біотехнічний інститут міжнародного науково-технічного університету»