Інформація:

Забезпечення діяльності інституту

       Без матеріально-технічного оснащення, відповідного обладнання та апаратури важко підготувати високо­кваліфікованого спеціаліста. Протягом навчального року в інституті продовжують функціонуювати необхідні служби для забезпечення навчально-виховного процесу.

Приймальна комісія

      Знайомство студентів з інститутом починається з приймальної  комісії. Ще з початку заснування  у приймальній комісії з повною віддачею працювали Андрєєва Раїса Дмитрівна  та Андрєєв Анатолій Федорович. Результатом їхньої роботи є щорічне збільшення студентів у Луцькому біотехнічному інституті .

     З початку 2005/2006 навчального року посаду секретаря приймальної комісії ЛБІ МНТУ займає Кучер Олег Флавіановича, технічного секретаря Брож Вікторія Святославівна, які успішно працюють над поставленими завданнями, виконуючи ліцензований набір студентів. З 2010 року  на посаді технічного секретаря успішно  працює Сопросюк Світлана Анатоліївна. З 2012 року посаду секретаря приймальної комісії займає Засєкіна Тетяна Олександрівна

     Від батьків можна почути тільки позитивні відгуки про роботу приймальної комісії: "Завжди затишна атмосфера, привітні працівники, застосовується індивідуальний підхід до кожного абітурієнта і головне - розуміння людей..."

(О.М.Міщук - мама абітурієнта)

Бібліотека

      Періодом справжнього розквіту бібліотеки стають 2003-2007 роки. Саме в цей період завідуючою бібліотеки ЛБІ МНТУ працює педагог з вищою категорією, відмінник освіти України Лопачак Надія Олександрівна. З 2010 року на цьому посту  її успішно замінила Шурдак Тетяна Володимирівна.  Формується довідково-бібліографічний і документально- інформаційний фонд бібліотеки, використовуються всі засоби всебічного комплектування новою літературою і виданнями поточної періодики. Відкриваються 2 читальні зали на 50 місць. Нині це сучасниий інформаційний центр, забезпечений фондом в кількості 14000 примірників: 108 наукової, 892 художньої літератури, 13000 - підручників для послуг понад 1100 читачів.

Відділ кадрів

     Завідує відділом кадрів Яськова Таїсія Петрівна. Завжди витримана, відповідальна, знаюча свою справу, що успішно виконує:

  • облік наказів діяльності навчального закладу;
  • оформлення необхідної документації та особових справ працівників;
  • підготовку звітів у різні інстанції;
  • розробку концепції підбору навчально-допоміжного, обслуговуючого персоналу для інституту.

Бухгалтерія

      Колектив фінансово-економічної служби постійно працює над економним витрачанням коштів, розробкою нормативної бази в межах чинного законодавства, чим завдячує головному бухгалтеру Андріюк Оксані Сергіївні.

     Позитивним в діяльності фінансової служби є те, що розрахунково-касові операції проводяться через банківську мережу та по пластикових картках, що створило значні зручності для студентів та працівників інституту.

 

Менеджер з адміністративної діяльності

      Менеджером з адміністративної діяльності  ЛБІ МНТУ працює Остапук Наталія Василівна. Від її дій залежить чіткість і організованість всіх служб Луцького біотехнічного інституту. Завжди відповідальна, толерантна, витриманна, коректна, користується авторитетом у працівників ЛБІ МНТУ, адже уміє знайти підхід до кожного з них та виконати поставлені перед нею завдання.

Їдальня

      В ЛБІ МНТУ з початку заснування інституту працює студентська їдальня. 

     Для студентів організовано комплесні обіди за доступною ціною, які включають гаряче харчування. Їдальня є своєрідним центром відпочинку як для викладачів так і для студентів: сприятлива атмосфера, смачні обіди, привітні працівники.

© 1996-2017 «Луцький біотехнічний інститут міжнародного науково-технічного університету»